نمایش مشخصات: Ali-89 - انجمن دانلودها

307 پیغام بازدید کنندگان

1. درود بر شما
    خوب هستید یکی از دوستان شما رو برای حل مشکلم به من معرفی کرد ممنون میشم کمکم کنید
    راستش من بازی nba2k2014 رو از سایت دانلودها دانلود کردم و در هنگام ران شدن بازی و ساخت اکانت برای بازی کردن از من cd key می خواد ولی من داخل فولدر دانلودی چیزی تحت این عنوان پیدا نکردم چیکار باید بکنم
    با سپاس از لطف شما
  2. من یه بار این کار کردم و بعد رایتش زدم و بعدش خواستم نصبش کنم که اصلا نصب نشد چون بازی خراب شده بود ببین من میخوام بدونم چه جوری میتونم این بازی ها رو روی dvd4 های گیگ رایت کنم ( یک بسته 50 تای 4 گیگ پرینکو) بدون اینکه مشکلی در نصب بازی پیش بیاد طوری که اول dvd1 و بعد2 وبعد3 الی آخر . میشه لطفا بیشتر توضیح بدید و اینکه من چه جوری باید تقسیم بندی کنم دوست عزیز این مغازه دارهای بازی فروشی چه جوری رایت می کنند تا بازی هایی که به مشتری میفروشند به راحتی نصب و بعد کرک بشه.
    با تشکر فراوان.
  3. مشاهده مکالمات
    سلام دادا خوبی یه خواهشی داشتم من سیو بازی جی تی ای 4 رو که یه کاربر به نام حسین تا مرحله هفت رو گذاشته بود رو میخوام اخه من مراحل اولیشو گیر کردم خواستم دانلود کنم لینکا خراب بود میتونید کاری کنید خواهشششش
  4. مشاهده مکالمات
    سلام دادا خوبی یه خواهشی داشتم من سیو بازی جی تی ای 4 رو که یه کاربر به نام حسین تا مرحله هفت رو گذاشته بود رو میخوام اخه من مراحل اولیشو گیر کردم خواستم دانلود کنم لینکا خراب بود میتونید کاری کنید خواهشششش
  5. مشاهده مکالمات
  6. مشاهده مکالمات
  7. چرا کسی جواب نمیده؟
  8. بنده بازی hegemony rise o cesar رو از سایت دانلود کردم و طبق دستورلعمل پیش رفتم اما هنگام اجرای بازی این ارور رو میده

-----------------------
    GK2Exception
    ---------------------------
    An error occurred while running Hegemony.

Failed to initialize systems. If this error persists, contact www.longbowgames.com for support.

You can press Ctrl+C to copy this error message to your clipboard.

Reason: Error: program attempts to connect to Steam when Steam not initialized.
    ---------------------------
    OK
    --------------------------

به نظرتون مشکلش چیه؟
  9. سلام من چند تا بازی کامپیوتر با حجم بالا از سایت دانلودها دانلود کردم میخاستم بدونم چه جوری میتونم این بازی ها رو روی dvd4 های گیگ رایت کنم ( یک بسته 50 تای 4 گیگ پرینکو) بدون اینکه مشکلی در نصب بازی پیش بیاد. لطفا خوب راهنماییم کنید .
    با تشکر از وقتی که برام گذاشتی
    • سلام جناب مهندس
      مزاحمتون شدم که ازتون راهنمایی بگیرم در خصوص نحوه استفاده از برنامه Horizon و استفاده از فایل دانلود شده برای بازی xbox 360
      من برای پسرم از سایت خوب شما بازی SElite III را دانلود کردم و بعد با winrar همه فایلها رو repair کردم و بعد هم همه رو تو یک پوشه extract کردم که نتیجه شد یک فایل 8.5 گیگابایتی iso با دوتا فایل خیلی کم حجم دیگه . بعد هم برنامه horizon را باز کردم و فایل iso رو drag کردم داخلش که پیام خطا میده و ساپورت نمیکنه. درضمن یه فلش 16 گیگی هم داشتم که از قبل با xbox سینک کردم و به کامپیوتر نصب کردم. اما خلاصه نمیدونم الان باید چکار کنم . مزاحم شما شدم راهنمایی کنید البته میدونم که باید به انجمن مربوطه مراجعه کنم ولی نمیدونم چطوری انجمن رو پیدا کنم و چطوری عضوش بشم و چطوری سوال مطرح کنم. ممنون میشم کمکم کنید.
      سپاس

نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 307
صفحه 1 از 31 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
صفحه 1 از 31 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
درباره Ali-89

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
November 22

امضاء

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
1,265
میانگین پستها در طول روز
0.45
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
307
جدید ترین پیام
08-10-2014 08:03 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
4,097
  • سپاس شده:
    1,975 بار در 938 پست
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
13-08-2017 10:54 PM
معارفه ها
1

95 دوستان

1. ***Hooman******Hooman*** آنلاین نیست.

کاربر تازه وارد

***Hooman***
  2. *saye**saye* آنلاین نیست.

کاربر تازه وارد

*saye*
  3. *ّFaeZeH JoOoOoN*
  4. *zohre**zohre* آنلاین نیست.

کاربر نیمه فعال

*zohre*
  5. +&+ALI+&+ALI آنلاین نیست.

داره خودمونی میشه

+&+ALI