+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
 1. #1

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  7
  سپاس ها
  28
  سپاس شده:
  43 بار در 8 پست
  میزان امتیاز
  0
  Ali_Megaman will become famous soon enough

  پیش فرض راهنماي قدم به قدم بازي هاي توتال وار


  با عرض سلام به تمامي کاربران سايت
  مقدمه: تمامي بازي هاي سري total war به صورت استراتژيک ميباشد.
  بازي هاي total war به 5 دسته تقسيم ميشود که عبارتند از: 1_ روم 2_ امپاير 3_مديوال 4_ ناپلئون 5_شوگان که همه اين 5 مورد را در چندين روز بريتان توضيح ميدهم

  روم
  اين بازي به دوراني از جنگهاي روم برميگردد که بر سر پادشاهي بين 4 خاندان سلطنتي روم کشمکش و درگيري بود،به ترتيب اين 4 خاندان از قدرت و نفوذ خاصي برخوردار بودند که به ترتيب اسمهاي آنها: ژوليايها ،برودفايها ، گرادفايها و سناي روم (سناي روم نقش پشتيبان براي 3 خاندان دارد.
  از حالات خاص بازي: شما در بازي به صورت غير مستقيم خانه سازي ميکنيد ولي در جنگ ها،خودتان ميتوانيد به صورت مستقيم جنگ ها را رهبري کنيد.
  دشمنان اصلي خاندانها:
  *هر 3 خاندان پشتيبان و کمکيار همديگر هستند و با هم در تمامي بازيها در حال صلح ميباشند وکشمکش آنها بر سر ايالتهاي بيشتر است
  1: ژوليايها: بربرها(نامردهاي شمالي)
  2:برودفايها:يونان(قهرمانان نيزه دار)
  3:گرادفايها:کارتاش ها(فيل سواران)

  *سناي روم با تمامي دشمن هاي 3 خاندان ها درگيري دارد
  * در بازي چون شما ميتوانيد با تمامي ايالت ها به جز 3 خاندان جنگ کنيد،بهتر است عاقلانه فکر کنيد. در اول شما بايد قلمرو شما را از دشمنان اطراف خود پاک و قلمرو آن ها رو تسخير کنيد.
  بازي به 3 بخش تقسيم ميشود:
  1: در قسمت اول شما بايد با خاندان ژوليايها 12 ايالت را بگيريد تا بازي به اتمام برسد و شما امپراطور سرزمين هاي پدريتان ميشويد.
  2: در اين قسمت شما حق انتخاب يکي از 3 خاندان را داريد و نقشه ي کل جهان در نقشه شما موجود است و شما بايد 70 ايالت که سناي روم به شما دستور ميدهد را بگيريد
  3:در اين قسمت شما وارد نبردهاي تاريخي ميشويد(بر فرض مثال نبرد ايران و روم) اين قسمت براي رشد روشهاي جنگي شماست

  قدرتمندترين ايالتها: بعد از خاندانهاي رومي يک سري از ايالت هاي ديگر بسيار قدرتمند و بزرگ ميباشند. اگر آنها را بع ترتيب قدرت نام ببريم عبارتند از:
  1. پارس(ايران) : اين قلمرو از گارد حفاظتي و سوارکاران تمام زره برخوردار است،يعني اگر شما با 500 سرباز ساده به 30 تا از سوارکاران آنها حمله کنيد تمامي سربازان شما شکست خوره يا فراري ميشوندولي سربازان آنها تلفات کمي داده (حداکثر 10 نفر)
  2.يونانيها : يونانيها به علت ورزشکار بودن و داشتن پهلوانان غيور و قدرتمند در اکثر جنگ ها پيروز ميشوند.
  3.مصر: اين ايالت فوق العاده وحشي و خطرناک هستند و سربازهاي مطيع و قدرتمندي دارد ولي با مردن ژنرال آنها سريع از ميدان جنگ فرار ميکنند.
  4.بربرها: وحشيترين ايالت بربرها هستند ولي مطيع فرمانده خود نيستند و چون به صورت انفرادي کار ميکنند بسيار قدرتمندند.
  بزاي شکست دادن آنها فقط لازم است که از جلو با يک پياده نظام سبک درگيري ايجاد کنيد و از پشت با يک سواره نظام به آنها حمله کرده و سريعا آنها اعلام باخت و پرچم سفيد بر دست ميگيرند و از ميدان جنگ خارج ميشوند.
  *بهتر است شما در تمامي جنگ ها افراد شکست خورده را کاملا نابود کنيد،چون اگر آنها فرار کنند تبديل به شورشي ميشوند.
  * افراد شکست خورده فقط توسط ژنرال به جنگ بر ميگردند

  ادامه مطلب در پستهاي بعدي...

 2. 8 کاربر از پست مفید Ali_Megaman سپاس کرده اند .


 3. #2

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  7
  سپاس ها
  28
  سپاس شده:
  43 بار در 8 پست
  میزان امتیاز
  0
  Ali_Megaman will become famous soon enough

  پیش فرض ادمه مطلب بازي total war روم

  با سلامي دوباره

  تسخير قلمرو:در بازي شما به طور مستقيم از خود سناي روم دستور حمله و کشورگشايي را ميگيريد اما در بعضي از مواقع که تصميم به پاي خودتان است ميتوانيد قلمروهاي دشمنان روم را تسخير کنيد. زماني که به شهري حمله ميکنيد ليستي براي شما نمايش داده ميشه که توضيحات شهر به صورت خيلي کم ديده ميشود(براي ديدن توضيحات کامل شهر بهتر است قبل از حمله جاسوس را براي آن قلمرو بفرستيد.
  در گوشه ي آن ليست 3 گزينه براي شما مطرح ميشود که گزينه ي بالا به معني پشيمان شدن شما از تسخير اين قلمرو و دکمه ي وسط به معني حضور مستقيم شما در ميدان نبرد ميباشد و گزينه ي پايين به معني حضور غير مستقيم شما در نتيجه ي جنگ ميباشد
  *در هر جنگي بهتر است به صورت حضوري جنگ را کنترل کنيد.

  جنگهاي دريايي: در جنگهاي دريايي 2 گزينه بيشتر وجود ندارد؛گزينه ي صلح و گزينه ي جنگ غير مستقيم(يک کشتي قدرت بسيار زيادي ندارد ولي شما ميتوانيد با ادغام کشتيهاي بيشتر قدرت جنگ درياييتان را بالا ببريد.
  *قدرت هر ارتش اعم از زميني و دريايي بر روي پرچم آن ارتش مشخص است. بر فرض مثال ژولياييها پرچم قرمز رنگ دارند و هر چه قدر قويتر ميشوند رنگ پرچم آنها پر رنگتر و بزرگتر ميشود.
  بر روي نقشه ي بازي ژنرالها،سربازان برتر،ديپلمات ها و جاسوسان ديده ميشود.

  قويتر کردن ارتش ها:ساختمان ها اعم از راه سازي،بهداشت،ورزشگاه ها،عمارت سلطنتي،اسطبل ها،محل پرورش کمان داران و پياده نظامان بر روي تقويت ارتش تاثير گذار است ؛بر فرض مثال شما با ساختن اسطبل شماره يک هم ساختمان جديدي را آزاد و تازه شروع به ساختن سوارکار ميکنيد و به همين ترتيب که بالا ميويد سواره نظام قويتر تاحد لژيونرهاي ژنرال ميرسيد.

  قويترين ايالت هاي سواره نظام دار: بعد از روم که 4 ايالت دارد، پارس با داشتن 2 ايالت به نام کشور اصلي پارس و سلوکيان داراي سواره نظام بسيار سنگين ميباشند. کارتاش هاي فيل سوار بدون شک از سوارکاران قويترند اما راه بر فيلها به شدت از کمان داران ميترسند.

  برنامه ريزي جنگي: زماني که ميخواهيد به ايالتي حمله کنيد بايد تمامي جوانب مانند دشمنان،دوستان،ميزان قدرت سپاه و نام ژنرال آن توجه کنيد وهيچ موقع بدون نداشتن نيروي کمکي دست به حمله نزنيد.

  ژنرال: ژنرال ها در تمامي موارد اعم از جنگ ها،صلح ها،تقويت روحيه ارتش و فرمانبرداري شهري(شورش نکردن مردم) اثرگذارند. ژنرال ها به دليل هاي مختلفي ميميرند؛مانند کشته شدن در جنگ،کهولت سن،حمله کردن طاعون و بيماري. براي به دست آوردن ژنرال بايد پسران ارشد را زن داد و دختران را شوهر و به همين ترتيب بر تعداد خاندان شما و ژنرال هاي شما افزوده ميشود.

  روابط دوستانه: براي صلح و يا خريد فروش زمين هاي خود و بدست آوردن متحد بايد با ديپلمات ها به بحث و گفتگو نشست. زماني که شما ديپلمات خود را به سوي شهري ميفرستيد يک پنجره ي بزرگ براي شما قابل مشاهده ميشود. در سمت چپ هر چه را که بخواهيد(باج،روابط دوستي،خريدن زمين،ازدواج با دختران آنها ديده ميشوند) و در سمت راست او نظر خود ميدهد و اگر شهري براي شما ديپلماتي بفرستد،او نظر داده و شما پاسخ ميدهيد
  .

  محکم تر کردن شهرها: به جز ارتش که از شهر محافظت ميکند،ديوارهاي مستحکم بسيار اثرگذارند. ترتيب ارتقاي ديوارها به اين صورت است: حصار، ديوار چوبي، گلي، سنگي و سنگي با ستونهاي آتش زا.

  روش پرورش منجنيق:شنا بايد طي 4 مرحله کمان دار خانه ي خود را پيشرفته کنيد تا پنجره ي منجنيق برايتان باز شود و با پيشرفت اين پنجره،وسايل سنگين تر و قويتري رويت ميشود

  به دست آوردن پول: پول در بازي حرف اول را نميزند، اما حرف اول را نميزند. براي بدست آوردنش بايد از شهرهاي خود ماليات گرفته و يا از کشورهاي ديگر باج بگيريد. اما مهمترين راه براي بدست آوردن پول تجارت است، شما با ساختن بنادر و پيشرفته کردن آن ميتوانيد تجارت بيشتري کنيد و پول بيشتري در بياوريد.
  نکته:تمامي پول خود را به ساختن نيروي نظامي نپردازيد،چون بعد از هر دوره نيروي قويتر براي شما ديده ميشود.

  ادامه در پست هاي بعدي...

 4. 7 کاربر از پست مفید Ali_Megaman سپاس کرده اند .


 5. #3

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  داره راه میفته!
  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  74
  سپاس ها
  996
  سپاس شده:
  184 بار در 71 پست
  میزان امتیاز
  0
  miladdk1726 has a spectacular aura about miladdk1726 has a spectacular aura about

  پیش فرض

  داشم ببخشيد پا تو كفشه شما ميكنيم
  من خوره ي اين بازيم تا دلت بخواد تمومش كردم.بيشتره تجربمم با روم و پارس هستش.اگه ميخوايد با پارس پيروز شيد از هون اول نيزه دار پارسي تا ميتونيد بسازيد و رمز پيروزي تو جنگاتونم تعداد زياد سرباز وگرنه تو جنگه تن به تن تا موقعي كه سواره نظام سنگين پارسي تربيت نكردين شكست ميخورين.حتي اگه شده با 2-3 تا لشكره پرچم كامل رو سره هر لشكره دشمن خراب شين.هر وقت منجنيق هم تربيت كردين يه 2 تاشا بذازيد تو لشكرتون بمون.از قدرت فرماندهتونم تا ميتونيد بهره ببريد.واسه اين كه پول هم كم نياريد فقط بدون معطلي حمله كنيد شهر بگيريد.
  واسه ژول يه رمزه خيلي خوبم هست.تو ژوشه اي كه بازي را ريختيد يه فيلي هست به نامه bm اونو باز كنيد تو پنجره اي كه باز ميشه گوشه سمت راسه رو مربع كليك كنيد تا صداي آهنگ قطع شه بعد بريد تو بازي تو حالت كمژين f5 رابزنيد.حالا هرچي خرج كنيد به جاي اين كه ازو پولتون كم بهش اضافه ميشه
  بازم سوالي هست در خدمتيم
  کمربند سلطنت، نشان نوکری برای سرزمینم است نادرها بسیار آمده اند و باز خواهند آمد اما ایران و ایرانی باید همیشه در بزرگی و سروری باشد این آرزوی همه عمرم بوده است.(نادر شاه افشار)


  کورش کبیر:

  به جاي زانو زدن والتماس كردن شمشيرخود

  را برداريد و مردانه بجنگيد، حتي اگر در اين

  جنگ همه چيز خود رااز دست بدهيد اما " شرافت " خود را حفظ كرده ايد.

 6. 4 کاربر از پست مفید miladdk1726 سپاس کرده اند .


 7. #4

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر فوق حرفه ای
  تاریخ عضویت
  Jul 2011
  محل سکونت
  دانلودها
  سن
  23
  نوشته ها
  2,975
  سپاس ها
  2,563
  سپاس شده:
  3,093 بار در 1,564 پست
  نوشته های وبلاگ
  10
  میزان امتیاز
  0
  matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute matias has a reputation beyond repute

  پیش فرض

  سلام

  منم این بازی مخصوصا سری رومش رو بازی کردم و تا جایی رفتم که کل نقشه به جز 3 یا 5 شهر مال من بود و خیلی احساس قدرت میکردم..

  و چندین پرچم پر داشتم ولی حیفیش چی بود پول . نمیدونم چرا وضعیت مالی شهر هام خوب نبود ومن خیلی بدهی بالااوردم تا اینکه نزدیک

  3 میلیون سکه بدهی اوردم و کلا 2 تا شهر مونده بود تا کل نقشه مال من بشه ولی نشد که نشد ....

  اینا رو هم با جولیایی ها رفتم قدرتشون خوبه ... بعد که قبیله ی گل باز شد با اون ادامه دادم و تا روم رو هم فتح کردم...

 8. 3 کاربر از پست مفید matias سپاس کرده اند .


 9. #5

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  داره راه میفته!
  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  74
  سپاس ها
  996
  سپاس شده:
  184 بار در 71 پست
  میزان امتیاز
  0
  miladdk1726 has a spectacular aura about miladdk1726 has a spectacular aura about

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط matias نمایش پست ها
  سلام

  منم این بازی مخصوصا سری رومش رو بازی کردم و تا جایی رفتم که کل نقشه به جز 3 یا 5 شهر مال من بود و خیلی احساس قدرت میکردم..

  و چندین پرچم پر داشتم ولی حیفیش چی بود پول . نمیدونم چرا وضعیت مالی شهر هام خوب نبود ومن خیلی بدهی بالااوردم تا اینکه نزدیک

  3 میلیون سکه بدهی اوردم و کلا 2 تا شهر مونده بود تا کل نقشه مال من بشه ولی نشد که نشد ....

  اینا رو هم با جولیایی ها رفتم قدرتشون خوبه ... بعد که قبیله ی گل باز شد با اون ادامه دادم و تا روم رو هم فتح کردم...  فكر كنم بدونم واسه چي اين طوري شده.تو كدوم قسمت بازي مي كردي؟با رمز يا بدون رمز؟

  به هر حال بهتر بود سريع ترتيب اون دوتا شهرم ميدادي.ولي عجيبه تو كه تونستي اكثر نقشه را فتح كني چرا پول كم آوردي؟!
  مردم شورش مي كردند درسته؟
  کمربند سلطنت، نشان نوکری برای سرزمینم است نادرها بسیار آمده اند و باز خواهند آمد اما ایران و ایرانی باید همیشه در بزرگی و سروری باشد این آرزوی همه عمرم بوده است.(نادر شاه افشار)


  کورش کبیر:

  به جاي زانو زدن والتماس كردن شمشيرخود

  را برداريد و مردانه بجنگيد، حتي اگر در اين

  جنگ همه چيز خود رااز دست بدهيد اما " شرافت " خود را حفظ كرده ايد.

 10. 2 کاربر از پست مفید miladdk1726 سپاس کرده اند .


 11. #6

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  7
  سپاس ها
  28
  سپاس شده:
  43 بار در 8 پست
  میزان امتیاز
  0
  Ali_Megaman will become famous soon enough

  پیش فرض

  ادامه مطلب (رم)

  معابد:لازمه ي قوي کردن تمامي ساختمان ها و نيروها در بازي،معابد هستند. در روم معابد به 3 دسته تقسيم ميشوند که هر کدام براي کاري معين
  شده اند. کارهاي اصلي معبد پرورش بيشتر مزارع،قوي کردن روحيه ي ارتش، بالا رفتن سرعت ساخت خانه ها و گرفتن اجازه براي ساختن ساختمان هاي جديد مانند اسلحه خانه هاي جديد.

  دوره يا ترين: زماني که شما سرباز يا ساختماني را يراي ساخت انتخاب ميکنيد،هر کدام دوره خاصي دارند، يعني شما بايد دکمه ي ترينر را به اندازه اي که بر روي عکس ارتش يا ساختمان درحال ساخت ديده ميشود بايد بزنيد. در هر دوره خبرها و دستورهاي جديدي در سمت چپ ميبينيد که به شما وضعيت هاي کشور و دستورهاي حمله را ميدهد.

  وضعيت آب و هوا: در جنگ ها بايد محل جنگ را از نظر آب و هوايي کنترل کنيد. مثلا ارتشي که در وضعيت گرما و خشکي به سر ميبرد در سرما شانس بسيار کمي براي برد دارد يا اينکه ارتش خود را در همه حالت ها آماده نگه دارد. براي اين کار بايد توسط جنرال خود قلعه اي را بسازيد. آيکون اين قسمت توسط کليک کردن بر روي جنرال ديده ميشود
  *برج ديد باني هم توسط جنرال گذاشته مي شود كه براي زير نظر گرفتن حركات دشمن است.

  چگونه ميشود که کل جهان را تصرف کرد ولي قرض بالا نياوريد و مردم شورش نکنند؟
  در جهان سرزمين هايي وجود دارد که بهره اي بسيار کم و امراض بدي در آن وجود دارد مانند عربها و مصريها و ...
  بهتر است اين کشورها را در آخر تصرف کرده و براي همه آنها جنرال بزاريد يعني آنها را توسط سردمداري کنترل کنيد
  مردم به علتهاي زيادي شورش ميکنند؛ مانند نبودن بهداشت، بودن بيماري در شهر، کمبود نيروي نظامي و نبودن جنرال

  يک ترفندجنگي
  : در جنگها بايد شما سواره نظام به 3 قسمت تقسيم کرد دو قسمت را در چپ و راست ارتش و قسمت بعدي را در پشت ارتش بگذاريد( بهتر است که اين نيرو جنرال و محافظين آن باشند )

  پياده نظام را به آرايش خطي در آوريد و به دشمن حمله کنيد و کمانداران بهتر است در پشت پياده نظامان قزاز بگيرند و در زمان درگيري، با سواره نظام از پشت به دشمن حمله کنيد.
  نکته:به هيچ عنوان از سواره نظام سبک براي حمله ي رو در رو با پياده نظام دشمن استفاده نکنيد. کمانداران در موقعيت دور بهتر است تيرهاي آتشي بياندازنند و در موقعيت هاي نزديک بهتر است به حالت معمول تير بياندازند.

  در ادامه ي مطلب توتال وار شوگان 2 را توضيح ميدهم
  ویرایش توسط Far5had : 31-03-2012 در ساعت 06:39 PM

 12. 3 کاربر از پست مفید Ali_Megaman سپاس کرده اند .


 13. #7

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  7
  سپاس ها
  28
  سپاس شده:
  43 بار در 8 پست
  میزان امتیاز
  0
  Ali_Megaman will become famous soon enough

  پیش فرض  به نام خدا  با عرض سلام دوباره به همه دوستان و کاربران انجمن دانلودها

  علت وقفه این پست با پست قبلی، مشغله ی درسی بوده است و با این که هنوز این مشغله را دارم اما با علاقه بسیار دوباره به این کار ادامه میدهم.
  در این قسمت بازی بسیار زیبای شوگان 2 را توضیح میدهم. میدانیم که سری توتال وار دارای بازیهای بسیار زیبا و دارای خلاقیت است. در این بازی جنگ هایی که بین روسای سرزمیین های ژاپن اتفاق میوفتد را بازگو میکند و شما شما با تلاش میتوانید در تاریخ بسیار کهن ژاپن تغییر و تحول ایجاد کنید.

  بازی را از آنجا شروع میکنم که شما قرار است قبیله ی خود را انتخاب کنید.  در این بازی 10 خاندان وجود دارد که به ترتیب آنها را برای شما توضیح و کارایی اولیه آنها را برای شما بازگو میکنم
  1- قبیله ی چوسوکابا : این قبیله را در اول بازی برای یادگیری بهتر بازی انتخاب کنید، زیرا در موقعیت مکانی بسیار عالی و تنها با یک دشمن ضعیف به نام یوشوماکا مقابله میکنید و با تصرف این قببیله هم نصف جزیره را تصرف، و هم به معادن مهمی همچون سنگ،اسبهای اصیل و عود برای معابد نزدیک میشوید.


  این قبیله از نظر تربیت سامورایی های کمان دار و مدرسه ی علوم تربیتی سامورایی ها فوق العاده قوی و قابل پیشرفت میباشد. مواظب فرماندهانتان باشید و آنها را به ازدواج با یکی از دختران خاندان اجبار به اطاعت کنید، چون این کار در اوایل بازی مفید قائل نمیشود، به همین آن را در پست بعدی به شما آموزش میدهم.


  قبیله ی چوسوکابا از شوگان فعلی دور میباشد شما به راحتی میتوانید لشگرکشی و ایالتها را به تصرف خود در آورید.  2- قبیله ی شیمازو: قبیله ی فعال در زمینه ی سامورایی های شمشیرزن و تا حدی میتوانید ساختمان آنها را ارتقا دهید که یک هنگ 120 نفره توان مبارزه با 500 سرباز نیزه دار (معمولی) را دارد.


  این قبیله دارای فرماندهانی لایق و قدرتمند میباشد. موقعیت مناسبی از نظر معادن دارد و در اول بازی مناطق وسیعی در دستان شما میباشد. این قبیله دارای یک دشمن، اما خطرناک میباشد.

  دلیل این خطر دوری مرزهای دشمن از شما میباشد، ولی دارای معدن بسیار از قبیل سنگ میباشد ( دلیل مهم بودن سنگ از این نظر است که اگر بخواهید قصر خود را بزرگ کنید، که مرتبط با تمامی کارهاست احتیاج به سنگ زیادی دارید و گاهی تجارت نمیتوند این مقدار سنگ را برای ما فراهم کند )  3- قبیله ی داتا: فوق العاده است برای تربیت اسبهای اصیل و فرمانبرداری بسیار زیادی بر افکار مردم دارید، اما برای تامین منابع خود باید به تصرف قلمروهای دیگر بپردازید ( این کار را به راحتی نکنید، زیرا قبیله ای دیگر فوق العاده قدرتمند و آماده برای جنگ میباشند ) با این قبیله در جنگهای دریایی تا زمانی که قوی نشده اید دوری کنید. شما به ایالت شوگان نزدیک بوده و کوچکترین کاری باعث تحریک شوگان شده و زمینه ساز حمله ی شوگان یا حمله ی متحدان شوگان به شما میشود.
  4- قبیله ی هوجو: قبیله ی خوبی است از نظر با سایش زندگی کردن، زیرا همسایگان شما قبیله های قوی هستند و با اتحاد و دوستی با آنها در صلح و آرامش زندگی میکنید ولی مواظب کارهایتان باشید، از آنها در مواقع جنگ و زمانی که به شهرشان حمله کرده اند از آنها حمایت کنید. این قبیله برای فرمان دادن زائیده شده است و دارای معادن بسیاری مانند سنگ های قیمتی و طلا وجود دارد.


  بنادر خود را ارتقا دهید و از تجارت دریایی سود بسیاری ببرید و سعی کنید در راستای دریا ایالت های ساحلی را مطیع خود کنید

  در پست بعدی 6 قبیله ی بعدی را برای شما توضیح میدهم.

 14. 2 کاربر از پست مفید Ali_Megaman سپاس کرده اند .


 15. #8

  http://up.vbiran.ir/images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gifhttp://up.vbiran.ir/images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Sep 2011
  نوشته ها
  7
  سپاس ها
  28
  سپاس شده:
  43 بار در 8 پست
  میزان امتیاز
  0
  Ali_Megaman will become famous soon enough

  پیش فرض

  ادامه مطلب (شوگان)


  قبیله مری
  :این خاندان مشهور به دریاداران است واز لحاظ جنگ های دریایی فوق العاده قوی و سریع میباشد واز لحاظ زمینی

  خوب است.
  شما با این قبیله میتوانید تجارتی پرسود با شهر های ساحلی داشته باشید و از لحاظ ازساخت کشتی و جنگ های دریایی پیشرفت های بزرگی کنید. اما بازی با این قبیله کمی سخت است زیرا در اوایل بازی جنگ های زمینی بیشتر کارامد دارد.درضمن هزینه ساخت کشتی کمتر از سایر ایالت ها است
  قبیله ادا:شما می توانید نیزه دار های با قدرت را اموزش دهید وهمچنین نیزه دار های سامورایی با تجربه ای را به خدمت بگیرید.
  مالیات ها را کم کنید وسطح غذا را بالا ببرید تا مردمان شما شورش نکنند.


  نکته: شورش کردن برای تمامی ایالت اتفاق میافتد  قبیله تاکدا:(اربابان اسب های اصیل)باید بدانیم سواره نظام هم دربوجود اوردن نظم وهم در میدان های نبرد بسیار مهم است.
  شما میتوانید با هزینه کم تر از ایالت های سایر سواره نظام بخدمت بگیرید.درضمن با پیشرفت مدارس سواره نظام درطی دوره ها میتوانید سواره نظام سنگین اموزش دهید  قبیله توکوگا
  وا:این قبیله دارایی روابط دیپلماسی فوق العاده قوی است باید بدانیم که روابط دیپلماسی باعث تجارت زمینی میشود واین گونه روابط زمینه ساز پول وثروت میشود.
  متسوک ها در تمامی قبایل وجود دارند اما در این قبیله احتمال پیروزیش بیشتر است و شما میتوانید کیش نینجا های با تجربه اموزش دهد


  نکته:متسوک ها همان پلیس های شهر هستن  نکته:کیش نینجا ها یک هنگ 60 نفر هستن که در میدان های نبرد شرکت می کنندوبا نینجا ها فرق میکنند  قبیله یوساگی:این قبیله مصیحیان جنگجو هستن واین قبیله دارای راهبان هستن که امکان موفقییت ان ها خیلی بالاست ان ها میتوانند افکار مردم را تعقیر دهند.
  این قبیله دارای سربازانی راهب هست که توانایی جنگی بالا دارند وهزینه ساخت ان ها کم است  قبیله هاتوری: قبیله قدرتمند در ساخت نینجا که هرچقدر تجربه اش بیشتر شود نینجا هایی با کارایی بیشترساخته میشوند و احتمال پیروزی این نینجا ها دو برابر است
  این قبیله هنگ های کیش نینجا با تجربه را میسازد  در ادامه ي مطلب کارایی ساختمان ها را توضیح میدهم

 16. 2 کاربر از پست مفید Ali_Megaman سپاس کرده اند .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

   

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0